Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tuning v San Andreas
 Možnost tuningu v GTA: San Andreas byla dozajista uvítána. Není tedy problém si své auto libovolně natunit a projíždět se s ním po San Andreas. Ve hře existují tři společnosti, ve kterých můžete svá auta tunit, pojďme se tedy na ně podívat podrobněji. Transfenders
Lokace: Temple v Los Santos; Doherty v San Fierru; Come-a-lot v Las Venturas
Tato garáž je nejrozšířenější v San Andreas, také v ní můžete tunit celých 65 typů vozidel. Avšak ne každé vozidlo můžete vytunit zcela libovolně, tedy na některé můžete přimontovat spojlery, na ostatní nikoliv. Nicméně nitro, změna barvy (jak karosérie, tak i vnitřku), kola, autorádio a hydrauliku můžete instalovat téměř každému vozidlu z bohaté nabídky. Ceny součástek jsou pro všechna vozidla stejná.

Loco Low co.
Lokace: Otevře se po splnění mise "Cesat Vialpando" v rezidenční čtvrti poblíž vašeho domu v LS
Do této garaže dostanete pouze nízká vozidla jako jsou Tahoma, Blade, Voodoo, Tornado, Savana, Slamvan a Broadway. Součástky, kterými můžete vybavit každé vozidlo, jsou stejně drahé, ovšem některé jdou použít jen na určité typy aut a ty pak stojí různě.

Wheel Arch Angels
Lokace: Ocean Flats v Las Venturas; na západu San Fierra (po splnění Wang Cars misí)
Další garáž již vybavuje vozidla daleko více součástkami. Garáž je přizpůsobena pro auta, která se účastní pouličních závodů (NFS: Underground). V těchto garážích můžete tunit tyto typy vozidel: Elegy, Flash, Jester, Stratum, Sultan a Uranus (jsou dostupné po splnění v autosalonu Wang Cars).

Jednotlivé součástky, které si můžete nechat přimontovat
Paint Jobs
Tato vlastnost je pouze pro některá vozidla. Například v Loco Low co. si můžete na auto Blade nastříkat ohnivé motivy, u jiných zase nástěnné malby apod.

Colors
Zatímco v Pay 'N' Spray dostanete barvu bez výběru, zde si můžete vybrat jednotnou barvu pro své vozidlo ze široké nabídky. Nechejte si obarvit jak karosérii (venek auta), tak interiér.

Vents
Otvory na kapotě. Opět se dá použít jen na některé typy. Otvorů existuje více druhů - oválný, čtvercový a další.

Exhaust
Různé typy výfuků můžete použít snad na všechny vozdila. Ceny se pohybují různě, opět specificky pro to a ono vozidlo.

Spoilers
Na výběr je několik spojlerů, který z nich na zadek svého auta umístíte, je na vás. Opět se jejich ceny pohybují jinak u každého typu vozidla.

Lights
Některá vozidla můžete vybavit i lepšími světly. Rozdíl poznáte v mlze, kdy lépe uvidíte na vozovku.

Nitro
Na výběr máte z několika dávek, buďto 2x, 5x nebo 10x. Může jej dostat vyfasovat každé vozidlo. Jakmile vám do auta nitro nainstalují, můžete jej řídit normálně. Až po zmášknutí klávesy [ALT] se nitro zapne. Objeví se modré plameny, které šlehají od výfuku. Nitro trvá tak dlouho, dokud plameny neshasnou.

Roof
Některá vozidla můžete obohatit o jinou střechu. Na výběr jich je hněd několik - pevná střecha, sklopená, atd.

Wheels
Druhů kol je několik, jsou stejně drahá pro každé vozidlo. Ceny se pohybují od $620 do $1560.

Car Stereo
Lepším audiosystémem můžete opět vybavit všechna auta. Rádio potom hraje hlasitěji. Náklady jsou $100.

Hydraulics
Hydrauliku můžte použít u všech vozidel, cena je $1500. Mnohdy vám usnadní ježdění, proto ji často používají nízká nozidla.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář